Yazarın yazıları

Elektronik kartlar basılmaya başlanmıştır.

          16 Aralık 2021 tarihindin itibaren paralı binişler kaldırılacaktır. Halkımıza duyurulur           Yeni elektronik kartlar, Cumhuriyet Meydanı Özel Halk Otobüsü hizmet binası ve Kuzeykent Belediye Hizmet binasında yapılmaktadır.           Not: Sivil vatandaşlarımız, tam kartlarını “YÜKLEME NOKTASI” tabelası olan bayilerimizden alabilir ve dolum yaptırabilirler.   BAYİ ADI BAYİ ADRESİ 1 Güral Market Kuzeykent Mah Kamil dereci …

Devamını oku

Otobüs Hareket saatlerimiz

Otobüs Hareket Saatlerimiz düzenli olarak güncellenmektedir. Otobüs Hareket saatlerimize ulaşabilmek için “Otobüs Hareket Saatleri” üzerine tıklayınız ve açılan menülerden görmek istediğiniz güzergaha tekrar tıklayınız. Açılan güzergahın saatini indiriniz ve Excell formatında açınız.

Duyuru

Şehirler arası Otobüs terminalinden 5.Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı’na ulaşım hizmeti Kastamonu Belediyesi Özel Halk otobüsleri’mizce sağlanmaktır. Şehirler arası Otobüs Terminali nizamiyesi önünden; 10 dakika’da bir “4 Süt-Değ-Üni ” Otobüsü, 10 dakika’da bir “2 Kuzeykent Üni” Otobüslerimiz gitmektedir. Tüm Asker ve Asker yakınlarına duyurulur.